Přeskočit na obsah
Dobrý den, mé jméno je Tereza.
Když jsem byla malá, chtěla jsem být učitelkou, letuškou, prezidentkou nebo spisovatelkou. Na učení nemám nervy, na letušku potřebné centimetry, na prezidentku jsem ještě mladá, a tak mi nezbývá nic jiného než psát.
 

Duše cestovatele

Ráda cestuji, poznávání nových kultur je pro mě lákadlem, kterému nemohu odolat. Zatím jsem navštívila dvacet osm zemí. A na jednom malém ostrově daleko na severu jsem dokonce tři měsíce bydlela. Tím místem je kouzelný a neuvěřitelně rozmanitý Island, můj druhý domov. Také jsem prožila semestr na Varšavské univerzitě v Polsku jako Erasmus student. A nyní jsem na stáži v Estonsku.

Duše fotografa

Odmalička mě bavilo fotit, jako dítě jsem nedala z ruky sestřin analogový foťák. A tak mi v deseti letech rodina k Vánocům darovala můj první vlastní digitál. Dnes by ho zahanbil kdejaký mobil, v té době to pro mě ale znamenalo mnoho.

Po prvním ročníku na gymplu jsem konečně mohla na brigádu, a tak jsem celé léto motala preclíky v pekárně, abych si na konci letních prázdnin koupila svoji vysněnou zrcadlovku. Je to už sakra dlouho, ale ještě mě to nepřestalo bavit, ba naopak.

Duše studenta

Vystudovala jsem jsem politologii a mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě. Nyní studuji dva magistry na MUNI (Politologie – Volební studia a politický marketing a Informační studia a knihovnictví – Technologie ve vzdělávání).

Co teď dělám

Co jsem dělala?