Přeskočit na obsah
Domů » Fotografování

Fotografování

O focení se mnou

Nejvíce mě baví reportážní fotky, samozřejmě pro vás vyfotím i portréty, společenské události nebo třeba svatby.

Nejčastěji se na focení potkáme v Brně nebo v okolí podkrkonošského městečka Lázně Bělohrad. Po domluvě ale mohu kamkoli přijet.

Momentálně fotím portrétní fotografie pouze venku – v přírodě i ve městě.

S radostí vám nafotím přirozené fotografie, ze kterých číší autentičnost. Nejsem přílišným fandou křečovitých póz a přehnané retuše. Pokud to vnímáte podobně, bude focení se mnou to pravé ořechové.

Na základě domluvy vám zašlu elektronicky upravené fotografie ke stažení z úložiště.

U portrétů to bývá od 5 do 15 obrázků, u svateb a reportáží se většinou pohybujeme mezi 50 až 150 fotografiemi.

Každá fotografie projde úpravami v programech od Adobe. Neupravené fotografie nezasílám, je ale možné se domluvit na zaslání náhledů, ze kterých si vyberete fotografie k úpravám (především u portrétního focení).

Při focení svateb záleží, na které části vašeho dne D si mě pozvete. Mohu zachytit vše od příprav po první tanec, stejně tak mohu přijet pouze na obřad a skupinová focení. V rámci svatebního focení je také zahrnuto párové focení, které se zpravidla odehrává po svatebním obědě.

Ukázky

Kontakt

Vaše poptávky služeb posílejte na email kracmarovat@gmail.com. Do mailu prosím co nejvíce upřesněte, jaké je vaše přání.

Ceník

Ceny jsou pouze orientační. Finální cena se vždy odvíjí od vzájemné domluvy a záleží na počtu výsledných fotografií a času stráveném focením. Cena je vždy stanoven předem a schválena oběma stranami.

Je možná nabídnout i doplňkové služby jako vytvoření fotoknihy, objednání fotografií, fotopláten a podobně. V ceně focení není zahrnutý make-up ani účes.

Nejnovější články o focení