Přeskočit na obsah
Domů » Můj březnový fototýden (kurz KPI)

Můj březnový fototýden (kurz KPI)

V kurzu Kreativní práce s informacemi jsme si mohli jako jednu z variant splnění úkolu vytvořit fotodeník. Každý den jsem si tedy vybrala jednu fotku, která popisuje, co jsem dělala nebo zažila.

Tento úkol mě bavilo plnit, jelikož ráda fotím. Ze všech zadaných úkolů byl pro mě tedy zatím nejzábavnější a ráda si tuto aktivitu zopakuji.

Pondělí

V pondělí mi udělaly radost bylinky, které se konečně na našem parapetu začaly rozrůstat. Každý den přibývá nová a nová zeleň.

Úterý

Úterý bylo ve znamení tajné akce. Moje mamka měla narozky, ale jsme od sebe teď 200 kilometrů daleko. Poprosila jsem mojí kamarádku, aby za mamkou došla a předala jí kytici. Mamce jsem řekla, že mi přijel kurýr s balíčkem a že stojí před domem a čeká na předání.

Radost byla veliká.

Středa

Ve středu jsme se byli projít na Kraví horu, kde jsem našla novou lokaci na focení v podobě této červeně nasvícené budovy. Jen co bude čas, vyrazíme i se zrcadlovkou a stativem a bude to paráda.

Čtvrtek

Ve čtvrtek jsme si se spolubydlící udělaly pyžamový photoshoot. Světla lamp na nočních fotkách mě prostě baví.

Pátek

Tato fotka sice není z pátku, ale je s ním spojená. Konečně jsem si udělala čas na upravení fotek z podzimního fotovýjezdu na Hády.

Sobota

Krásně, bylo krásně. A tak jsme vyrazili až tam, kam nám to hranice okresu Brno-venkov dovolily a navštívili jsme klášter Porta Coeli u Tišnova.

PS: Mají tam výborný minipivovar.

Neděle

V neděli jsme s kamarády ze spolku Fakescape maličko poklidili přírodu v rámci akce Ukliďme Česko. Wilsonův les hned vypadal o něco lépe 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.